UA-93544654-3
Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

miYhteystiedot

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme ja autamme mielellämme matkasuunnitelmissanne.

Kotkan Saaret Oy Kyminlinnantie 22 48600, Kotka

Puhelinnumero: 044 055 7493

Sähköpostiosoite: myyntipalvelu@kotkansaaret.fi

 

Myynti, asiakaspalvelu ja Markkinointi

 

Palvelutuotanto  Taloushallinto Johto
  Rankki
044 7150 150
sotku@rankki.fi 
Leena Martin
044 580 3310
leena.martin@kotkansaaret.fi
Toimitusjohtaja
Ismo Räty
044 055 7491
ismo.raty@kotkansaaret.fi
Myyntipalvelu
Marika Keronen
marika.keronen@kotkansaaret.fi 
Kirkonmaa
Pia-Stina Repo
044 055 7496
pia-stina.repo@pp.inet.fi
RR-Tili Oy
Minna Rasi
044 055 7481
minna@rrtili.fi
Päivi Räty
050 551 1104
paivi.raty@kotkansaaret.fi

Karhulan Hovi
Vastaanotto
044 7333 100
kartanohotelli@karhulanhovi.fi

Karhulan Hovi
Reetta Romppanen
044 7333 100
mimma.kallonen@karhulanhovi.fi
   
Tulikukko
050 380 5381
kahvila@tulikukko.fi
Tulikukko
Mimma Kallonen
050 380 5381
mimma.kallonen@tulikukko.fi 
   
Markkinointi
Kai Savolainen
044 055 7498
kai.savolainen@kotkansaaret.fi
o.t.o. MS Jaanan päällikkö
MS Jaana
044 055 7499
   

Evästeet

Tämä sivusto käyttää evästeitä tallentaakseen tietoja koneellesi.

Hyväksytkö evästeiden käytön?